Central Club Club, ve kterém chcete být. Vytvořit účet ZDARMA

Soutěže

Vyhodnocení letní soutěže Central Club o hodnotné balíčky plné zábavy a radosti v celkové hodnotě 25 000 Kč

Soutěže se mohl zúčastnit každý člen Central Club starší 16 let, který v období trvání soutěže nakoupil v kterékoli prodejně centra a správně nahrál svou účtenku v sekci Nahraj účtenkuna webu Central Club nebo v automatu u našeho infokoutku.

Čím vyšší hodnotu účtenek v korunách jste nahráli, tím větší byla i vaše šance na výhru.

Nominální hodnota každé nahrané účtenky se převedla na pomyslné míčky v osudí. Jedna celá koruna česká odpovídá jednomu míčku v osudí. Čím větší byla celková hodnota všech vašich nahraných účtenek, tím byl vyšší počet vašich soutěžních míčků v osudí i vaše šance na výhru.

Vylosovaní výherci jsou seřazeni v pořadí od vylosovaného výherce 1. výhry až po výherce poslední výhry.

Všem výhercům gratulujeme a budeme je kontaktovat emailem s bližšími informacemi o tom, která účtenka byla ta vítězná. Vítěznou účtenku je potřeba ukázat včetně vaší členské karty Central Club při přebíraní výhry.

Ceny si výherci mohou vyzvednout v infokoutku obchodního centra, a to ve všední dny od 13 do 17 hodin. Nezapomeňte si s sebou přinést průkaz totožnosti (občanský průkaz anebo cestovní pas), členskou kartu Central Club a vaši vítěznou účtenku.

Ceny nevyzvednuté do 30. 8. 2019  propadají ve prospěch společnosti EPG Central Most s.r.o.

Archiv soutěží

Aktuální slevy a nabídky

Naše prodejny a externí partneři připravují pro členy Central Club stále nové slevy, speciální nabídky a benefity. Jen v Central Club nakoupíte nejvýhodněji na různých místech jen s jednou kartou v peněžence.

Všechny slevy a nabídky

Aktuální slevy a nabídky

Náš web používá soubory cookie, pomocí kterých Vám poskytujeme lepší služby. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zajímá mě víc ROZUMÍM